Ośrodek odwykowy dla uzależnionych

ośrodek dla narkomanów, ośrodek dla narkomanów warszawa, ośrodek dla uzależnionych, ośrodek dla uzależnionych warszawa, ośrodek odwykowyAlkoholizm, narkomania, uzależnienie od środków psychotropowych to choroby naszych czasów. Mogą się zdarzyć każdemu. Nie chroni przed nimi ani dobre wykształcenie, ani wysokie stanowisko w pracy, ani szczęśliwa rodzina, ani złota karta kredytowa. Uzależnienia można i trzeba leczyć jak każdą chorobę. Czasami przeszkodą do terapii jest lęk przed przyznaniem się do nałogu, a przede wszystkim – obawa, że inni się o tej słabości ludzkiego ciała i ducha dowiedzą. Jednak nie ma wyjścia. Chcąc być wolnym człowiekiem, wolnym od nałogu, trzeba stanąć przed decyzją: muszę się leczyć.Bez względu na to, z jakim nałogiem się borykasz, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Nasza placówka działa jako ośrodek dla narkomanów, alkoholików, hazardzistów oraz każdego, kto chce uporać się z uzależnieniem.

Skuteczność terapii

Prowadząc ośrodek dla narkomanów, alkoholików oraz innych uzależnionych od wielu lat, wypracowaliśmy skuteczne metody leczenia. Bazujemy na sprawdzonych terapiach indywidualnych oraz grupowych, dzięki którym wychodzenie z nałogu jest prostsze i efektywne. Realizowana w naszym ośrodku metoda wyróżnia się wysoką skutecznością - kilkukrotnie wyższą niż ogólnopolskie statystyki. Efekt? Każdy pacjent ma dużo większe szanse na wyjście z uzależnienia. Aż 80% osób deklaruje chęć abstynencji przez resztę życia. To ich i nasz ogromny sukces!

Dyskretnie i kameralnie

Nasz kameralny ośrodek odwykowy proponuje nie tylko skuteczną, ale i dyskretną terapię osób obciążonych nałogiem. Terapie prowadzimy w niewielkich społecznościach, co sprzyja wychodzeniu z nałogu. Jednocześnie umożliwia to w pełni zindywidualizowane podejście do pacjenta, szczegółowe rozpatrzenie jego problemu, wyznaczenie indywidualnej drogi wyjścia z nałogu. Nasz ośrodek dla uzależnionych działa tak, że pacjent ma bliski kontakt ze specjalistami nie tylko od psychoterapii, ale lekarzami różnych specjalności, gdy nałogowi towarzyszą inne schorzenia. Dla wielu pacjentów, np. osób publicznych, osób zajmujących wysokie stanowiska czy wykonujących prestiżowe zawody, bardzo ważne jest, by terapia uzależnień przebiegała bardzo dyskretnie. Ośrodek zlokalizowany jest w kameralnym otoczeniu, z dala od ciekawskich spojrzeń. Pacjenci zyskują tu spokój i poczucie bezpieczeństwa.

Komfortowo i spokojnie

Nasz ośrodek odwykowy zapewnia bardzo dobre warunki pobytu: komfortowo urządzone pokoje, bardzo dobre wyżywienie, możliwości atrakcyjnego wypoczynku. To wszystko przekłada się na zadowolenie pacjenta, jego dobre samopoczucie, a tym samym na pozytywne skutki tzw. leczenia uzależnień. Po prostu, w lepszych warunkach pacjent szybciej powraca do zdrowia. Nasz ośrodek dla uzależnionych działa w mieście Warszawa. Jednak nie zamykamy się wyłącznie na warszawiaków. Zapraszamy do naszej placówki każdego, kto chce podjąć walkę z nałogiem i wygrać całą bitwę, rozpoczynając zupełnie nowe życie. Życie w wolności i bez uzależnienia.