Ośrodek terapii uzależnień

ośrodek uzależnień, terapia uzależnień, terapia uzależnień warszawa, ośrodek terapii uzależnień, ośrodek terapii uzależnień warszawa, ośrodek leczenia uzależnieńUzależnienie nie wybiera. Jego destrukcyjnemu działaniu może ulec każdy, bez względu na wiek, płeć, wykształcenie, status materialny czy pozycję społeczną. I chociaż nierzadko kojarzony jest z osobami "z marginesu", tak naprawdę ma też inne oblicze: wysokie stanowisko w pracy, prestiż, markowy garnitur, dobrej klasy samochód. Czasami nałóg od razu jest widoczny, krzywdzi osobę uzależnioną i jego rodzinę, doprowadza do wielu nieszczęść. Niekiedy udaje się go długo ukrywać przed otoczeniem, a cierpią tylko najbliżsi. Zdarza się, że człowiek uzależniony nawet sam przed sobą nie przyznaje się do nałogu, twierdząc, że jak tylko zechce, przestanie pić, brać narkotyki czy uczestniczyć w hazardzie. Ale dochodzi do granicy, gdy już sam wie, że ratunek może mu przynieść tylko profesjonalna terapia.

Każde uzależnienie to choroba

Każdy nałóg - np. alkoholizm, narkomania, hazard - to choroba. Wstydliwa choroba, bo społeczeństwo zwykle potępia osoby uzależnione, ale jednak choroba. Choroba duszy i ciała. Choroba, której nie można wyleczyć do końca, bo w każdym momencie życia może się na nowo ujawnić. Trzeba jednak szukać pomocy, by – mimo choroby – żyć bez nałogu, cieszyć się każdym dniem, dawać poczucie bezpieczeństwa rodzinie, odnosić sukcesy w pracy, być z siebie zadowolonym. Taką pomoc daje terapia prowadzona przez ośrodek uzależnień.

Ośrodek terapii uzależnień pomoże wyjść z nałogu

Każdej osobie naznaczonej nałogiem szanse na normalne życie daje ośrodek leczenia uzależnień. Prowadzona przez nas terapia uzależnień pozwala pacjentowi sięgnąć do źródeł swego nałogu, poznać drogi wyjścia z problemu. Uczy radzić sobie z "głodem" i kontrolować pragnienie sięgnięciaalkohol, narkotyki czy inne.

Terapie, dzięki którym chce się żyć

Osobom z nałogami pomagamy wyjść z uzależnienia od ponad 17 lat. Posiadając wieloletnie doświadczenie w tym zakresie, wypracowaliśmy skuteczną terapię, która działa. Zwalcza każdy nałóg i pozwala pozostać abstynentem na całe życie. Prowadzone przez nas terapie wzbudzają pragnienie życia w wolności, bez przymusu sięgania po środki uzależniające oraz inne używki stanowiące przedmiot dotychczasowego nałogu.

Kameralne warunki, indywidualne podejście

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że warunki w ośrodku odwykowym w pewnym sensie przekładają się na efekty terapii. Dlatego każdy pacjent może liczyć na pełną dyskrecję. Tworzymy niewielkie społeczności, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować indywidualne podejście. Wiemy, że każdy pacjent jest inny, boryka się z innymi problemami i inaczej wychodzi z nałogu.

Dlatego proponujemy terapie indywidualne oraz grupowe.

Chcesz z uzależnieniem skończyć raz na zawsze? Nie czujesz się jednak na siłach, by samodzielnie podjąć to wyzwanie, tę ciężką walkę z wymagającym i bezlitosnym przeciwnikiem? Gratulujemy odwagi i decyzji. Słusznej decyzji. Decyzji, którą pomożemy Ci zrealizować. Nasz ośrodek terapii uzależnień działa w mieście Warszawa i właśnie tutaj oczekujemy na Ciebie. Już teraz skontaktuj się z nami, by uzyskać profesjonalną pomoc. Wspólnymi siłami, pokonasz nałóg na zawsze.