Tak zwane leczenie uzależnień

leczenie uzależnień, leczenie uzależnień warszawaUzależnienia niejedno mają imię. Najczęściej kojarzymy je z nałogiem alkoholowym czy narkotykowym. Rzeczywiście, alkoholizm czy narkomania to najpopularniejsze z nich. Jednak nie jedyne. Dziś coraz częściej stykamy się jednak choćby z uzależnieniem od Internetu, gier komputerowych, hazardu czy też „dopalaczy”. Udowadnia to, że nałóg ma nie tylko fizyczny, ale przede wszystkim psychologiczny aspekt. I jeśli chce się go pokonać – należy postawić na profesjonalne tzw. leczenie uzależnień, które oparte będzie nie tylko na łagodzeniu fizycznych objawów „głodu”, ale przede wszystkim na kompleksowej psychoterapii. Połączenie tych obu elementów przyniesie najlepsze efekty.

Ośrodek Terapii Uzależnień „Radość”, mieszczący się na terenie miasta Warszawa zapewnia wsparcie osobom zmagającym się ze wszelkiego typu nałogami. Zależy nam na tym, by terapia i pobyt „na odwyku” nie kojarzył się z okresem izolacji, a z aktywizacją. Dlatego też tzw. leczenie uzależnień u nas oznacza przede wszystkim kompleksowe wsparcie i budowanie alternatywnego środowiska i wartościowych relacji. To one staną się fundamentem do zmiany i zapewnią siłę potrzebną do wytrwania w trzeźwości. By wolność od nałogu stała się dla Ciebie normalną sytuacją i by łatwo Ci było wytrzymać bez sięgania po używki, potrzebny jest czas i Twoje zaangażowanie. My zatroszczymy się o stworzenie warunków do rozwoju, ułatwiając Ci aktywizację – tak na polu osobistym, jak i zawodowym. Dodatkowo, zaoferujemy szereg atrakcyjnych warsztatów, wyjazdów oraz obozów terapeutycznych, które pozwolą wyzbyć się lęków i poczuciu dyskomfortu.

Z uzależnieniami skutecznie walczymy od ponad 17 lat. Jeśli i Ty potrzebujesz wsparcia na drodze do trzeźwości, nie bój się i postaw pierwszy krok. Skontaktuj się z nami i pozwól poprowadzić się w kierunku dobrej zmiany. Nasi specjaliści pomogą Ci stanąć na nogi i ponownie cieszyć się życiem w pełnym tego słowa znaczeniu. Więcej informacji uzyskasz, kontaktując się z naszym ośrodkiem. Jesteśmy do Twojej dyspozycji każdego dnia. Odważ się i zadzwoń!